Hakkımızda


43 yılı aşkın bir zamandır elektrik sektöründe faaliyet gösteren 4M ALTIN ELEKTRİK LTD.ŞTİ. takım çalışması ve ekip ruhu ile pazar şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde yakalamayı başarmış, yapmış olduğu yatırımlarla günümüzün başarılı firmalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Bu doğrultuda daha ileriyi görerek tüketicinin istek ve zevklerini baz alarak, iş ortakları ve müşterileri açısından tercih edilerek sektöründe lider firma olma yolunda kendisini kanıtlamayı başarmıştır. Artan taleplerin doğrultusunda Ankara Yolu üzerinde şubemizi açarak hizmetlerimizi tüm müşterilerimize hızlı ve kaliteli biçimde ulaştırmaya devam etmekteyiz.

4M ALTIN ELEKTRİK LTD.ŞTİ. en son gelişmelere ayak uydurarak, gelişen teknolojiyi yakından takip etmiş ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışmıştır. Kalitesi ve güvenilirliğini ürettiği ve sattığı tüm pazarlarda ,o pazara ait kalite belgeli ve standartlara uygunluk belgeleri bulunan ürünlerden seçmiş , tamamen müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Üretimde daima paylaşmayı, tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değişen dünya ve değişen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi sürdürmekte olan 4M ALTIN ELEKTRİKLTD.ŞTİ. misyonunu gelecekte de koruyacaktır.

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla hareket eden 4M ALTIN ELEKTRİKLTD.ŞTİ.önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyor. Firmayı tanıdığınızda farkı hissedecek,profesyonel bir anlayışla iş birliği yapmanın rahatlığını yaşıyacaksınız.

Biz Nerdeyiz


Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma 08:00 ile 18:00
  • Cumartesi - 08:00 ile 13:00
  • Pazar - Kapalı

0
0
0

Elektrik Bizim İşimiz

Türkiye'nin her yerine yaygın satış ağı ile ürün ulaştırmaktayız, daima sizlere yakın olmayı amaç edindik.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için daima müsteri memnuniyeti önemilidir. ARGE çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ettirmekteyiz.

Güven ve Kalite

Yıllardır elektrik sektöründe hizmet vermekteyiz, iç ve dış teknolojileri yakından takip ederek sizlere son teknolojik ürünler sunmaktayız.